LUBISZ OKAZJE?

ART HOTEL ****

Kiełbaśnicza 20
50-110 Wrocław
tel. +48 71 78 77 400
e-mail: info@arthotel.pl

•  •  • 

Rezerwacja hotel
+48 71 78 77 400
rezerwacja@arthotel.pl

Recepcja hotel
+48 71 78 77 100 lub 103
recepcja@arthotel.pl

Restauracja
+48 71 78 77 102
restauracja@arthotel.pl

Dział bankietów i konferencji
+48 71 78 77 132 lub 245
events@arthotel.pl

Dział marketingu i sprzedaży
+48 71 78 77 243
a.walesa@arthotel.pl

Anna Wałęsa | Specjalista ds. sprzedazy i marketingu

Art Hotel położony jest w samym sercu wrocławskiego Rynku, przy malowniczej ulicy Kiełbaśniczej. Dzięki dogodnej lokalizacji nasi goście mogą cieszyć się bliskością zabytkowego centrum miasta. Historyczne otoczenie i przytulne wnętrza Art Hotelu sprzyjają relaksowi i korzystaniu z licznych atrakcji Wrocławia. Niezwykła atmosfera miejsca i jakość obsługi sprawiają, że pobyt w naszym hotelu to prawdziwa przyjemność. Art Hotel to również miejsce przyjazne rodzinom. Na naszych najmłodszych gości czekają liczne atrakcje i udogodnienia, takie jak dedykowane rodzinne wycieczki w poszukiwaniu krasnali czy dziecięca karta menu.

Miejsce dla sztuki

Art Hotel to również miejsce nieprzypadkowe na artystycznej mapie Wrocławia, świętujące w ubiegłym roku swoje 20-lecie. Pod patronatem hotelu od początku 2017 roku funkcjonuje nowatorski, kulturalny projekt Art Academy. Pod egidą Art Academy odbywają się wszystkie wydarzenia artystyczne, które od momentu powstania hotelu są charakterystyczną częścią jego działalności. W ten sposób wspieramy i promujemy lokalnych artystów i kulturę. Art Academy pomaga robić to na najwyższym poziomie. W ramach projektu do tej pory odbyły się już spotkania literackie, wystawy designu, fotografii czy malarstwa oraz przedstawienia grupy teatralnej Ad Spectatores

Restauracja i Kawiarnia

W Art Restauracji i Kawiarni przyświeca nam idea, że gotowanie to sposób na dzielenie z innymi tym, co najlepsze. Wiemy, że nic nie oddaje lepiej charakteru miasta niż jego kuchnia. Bogata tradycja kulinarna Wrocławia powstała dzięki wpływom różnych kultur i narodowości. Przygotowane przez nas menu Dawny Smak Wrocławia to inspirująca podróż po bogactwie dawnych smaków. Restauracja Art Hotelu to przede wszystkim doskonała kuchnia, lokalne menu i idealne miejsce do spotkań zarówno rodzinnych, jak i biznesowych.

Celebracja ważnych chwil

Doskonale wiemy, że w życiu zdarzają się chwile, które wymagają odpowiedniej oprawy. Dla gości, którzy planują imieniny, urodziny, jubileusz lub bankiet, przygotowaliśmy specjalne oferty. Doradzamy i pomagamy w organizacji idealnego przyjęcia, które zaproszeni goście będą jeszcze długo wspominać. Szczycimy się bardzo elastycznym i indywidualnym podejściem, bo wierzymy w misję, jaką jest uszczęśliwianie naszych gości.

Art Weddings

Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych. Dzięki temu udzielamy gwarancji, że wszystko zostanie zorganizowane zgodnie z życzeniem młodej pary. W Art Hotelu znajdują się trzy wyjątkowe sale, spośród których młoda para może wybrać tę jedyną.

Oferty specjalne

Art Hotel posiada szeroką ofertę pakietów dostosowanych do potrzeb odwiedzających nas gości. Zapraszamy zarówno rodziny z dziećmi, gości biznesowych, jak i pary poszukujące spokojnej przestrzeni do bycia we dwoje.

Udogodnienia

  • Sprawdzone i wysokie opinie
  • Tradycyjna wrocławska kuchnia
  • Doskonała lokalizacja
  • Wnętrza z klasą
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Parking podziemny
  • Bezpłatny szybki Internet (200 Mbps)
  • Udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • Sala fitness i mała siłownia
  • Akceptujemy zwierzęta