LUBISZ OKAZJE?

Facefitness
Ekomentor Patrycja Kondracka

ul. Kamienna 115/3
50-545 Wrocław

tel. +48 500 447 009
e-mail: facefitness@ekomentor.pl
http://www.ekomentor.pl
http://www.facefitness.pl

•  •  • 

Misja firmy Ekomentor zawiera się w maksymie „bądź świadomy… żyj zdrowo!”, czyli zwracaj uwagę na to, w jaki sposób dbasz o urodę, czym się żywisz, jaki masz stosunek do samego siebie, a także, jakie są tego skutki dla zdrowia oraz środowiska naturalnego.
Celem firmy jest przede wszystkim promowanie marki Facefitness czyli bezinwazyjnej, skutecznej i bezpiecznej gimnastyki twarzy, dzięki której odmłodzimy naszą twarz nawet o 10 lat.

W ofercie znajduje się także Beauty-Coaching, który jest doskonałym wsparciem dla wszystkich osób, które czują gotowość do wprowadzenia zmian w swoim życiu.

Daje klientowi możliwość całościowego spojrzenia na swoje życie, zastanowienia się tu i teraz jak funkcjonuje jego ciało, emocje, sprawność intelektualna oraz w jakim stopniu akceptuje siebie, a jak chciałby aby funkcjonowało.

Ekomentor oferuje szkolenia z zakresu ekologicznego dbania o urodę – Szkolenie CTF (Certyfikowany Trener Facefitness) to holistyczny program obejmujący pracę z mięśniami twarzy i szyi. Metoda Facefitness obejmuje również modelowanie twarzy, spłycanie istniejących zmarszczek i zapobieganie nowym. W trakcie szkolenia poznacie również odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin życia – jak zachować zdrową sylwetkę, wykorzystać naturalne kosmetyki do wydobycia wewnętrznego piękna, jak zdrowo się odżywiać oraz rozważnie podążać za trendami bez szkody dla urody i portfela :).