LUBISZ OKAZJE?

Perfect Face&Body

UL. INŻYNIERSKA 51/1, I PIĘTRO 53-228 WROCŁAW
tel. +48 531 761 833
e-mail: kontakt@laczynaspiekno.pl

•  •  • 

Chciałabyś zrobić coś dla siebie?

Oddać się w dobre ręce, pełne profesjonalizmu?

By ktoś pomógł Ci zadbać o to, na czym Ci szczególnie zależy, czyli Twoje ciało?

Marzenie o gładkiej skórze, jędrnym ciele i pięknym wyglądzie nie jednej kobiecie spędza sen z powiek. Dziś już nie musimy co chwilę wymieniać ostrzy w golarkach i inwestować w drogie depilatory, aby móc cieszyć się aksamitnie gładką skórą. Dziś wystarczy, abyś odwiedziła gabinet, w którym zadbamy o to, aby Twoja skóra stała się gładka i przyjemna w dotyku na co dzień i na stałe. Posiadamy najskuteczniejszy laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia – LightSheer Desire! Jest on obecnie najmocniejszym, najnowocześniejszym i najszybszym urządzeniem depilacyjnym dostępnym na rynku światowym:

  • Usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry.
  • Daje oczekiwany efekt przy niewielkiej liczbie zabiegów (4 – 7 zabiegów).
  • Oszczędza bólu, nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych.
  • Jest niezastąpiony dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metody epilacji.

Nasza oferta to także zabiegi relaksacyjno-pielęgnacyjne i masaże ciała. Nasz gabinet to także miejsce, gdzie zaznasz odprężenia i relaksu podczas pielęgnacyjnych i relaksacyjnych masaży całego ciała. A jeśli borykasz się z problemem pomarańczowej skórki, to również z tym pomożemy Ci się rozprawić! Przy pomocy masażu bańką chińską! Pragniemy uszczęśliwiać i dbać o kobiety takiej jak Ty, bo każda z nas na to zasługuje, bo łączy nas piękno